Neděle 19. ledna 2020 | 18:33:07
Podporujeme
27 lis 2014, 13:16
Zobrazení: 2916

Dne 20.9.2014 jsme navštívili Dětský Domov v Humpolci. Jeli jsme uspořádat šipkový turnaj pro děti a zároveň předat peníze a dárky z výtěžku charitativního turnaje. Spojili jsme se ještě se spolkem "Knyk bez hranic", který uspořádal pro děti dětský les a se společností ACO Industries k.s., která zajistila občerstvení. Rozhodli jsme se zpříjemnit dětem odpoledne a podpořit domov společným sponzorským darem a spoustou věcných drobností.

Děti jsme rozdělili do čtyř skupin a mohlo se začít. My jsme připravili turnaj a "Knyk bez hranic" ho doplnil venkovním programem s maskami. Takový mini pohádkový les. U čerta se skákalo v pytli, malovalo do knížky a vařily se zlobivci v kotli. Neandrtálec radil jak ulovit mamuta. S vodníkem se lovily rybičky a Manka s Rumcajsem pomáhali tlouct ořechy. Děti procházely jednotlivá stanoviště a plnily úkoly za odměny. Zkouškou trpělivosti byla opičí dráha, kde týmy soutěžily na čas. Mezitím vevnitř probíhali tuhé boje v šipkách. Z jídelny se během chvíle stala tělocvična. Zumba, kde se zapojili holky i kluci měla skvělou atmosféru. Děvčata měla možnost vyzkoušet si služby kadeřnice a vizážistky v jedné osobě. Ve finále turnaje proti sobě stanuli dva neporažené týmy, a bylo to drama až do konce, kdy za stavu 6:6 na zápasy rozhodoval poslední doplňkový zápas, ve kterém proti sobě stanuli vybraní hráči obou týmů.

Předávání cen bylo bouřlivé, děti si navzájem tleskali. Poháry byly připraveny pro všechny čtyři týmy a medaile dostali všechny děti. Nakonec jsme předali Dětskému Domovu nástěnný terč a dvoje šipky spolu s dárkem od "Knyku bez hranic" ve kterém byly různé hračky, a samozřejmě šek na 11 000,- Kč

Dětem se akce moc líbila a na oplátku nám předvedly ukázky tanců nacvičených s Hankou Kynychovou, se kterými soutěží české dětské domovy mezi sebou. Všichni jsme dostali krásné vlastnoručně vyrobené dárečky z keramiky.

Zvláštního poděkování se nám dostalo i od samotného ředitele DD.Odpoledne jsme si báječně užili a těšíme se na další spolupráci.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kteří se podíleli na této akci ale i těm, kteří přispěli finanční částkou. Bez nich by se tato akce nikdy neuskutečnila.

 

© 2014-2019 Tajfun Darts z.s. Všechna práva vyhrazena.

                         Homepage | Mapa stránek | Podmínky použití | Kontakt